Menü

Hakkımızda

FİRMA TANITIMI

2008 yılında bilgi ve birikiminin verdiği sinerjiyi faydaya dönüştürmek üzere şirketleşme yoluna giden 2 mesai arkadasın ortaklaşa girişimi olarak kurdukları ERBEK KALIP PLASTİK SANAYİ, profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ekibi, en son teknolojiye sahip makine ve ekipmanlarıyla kalıp üretimi gerçekleştirmektedir. ERBEK KALIP, kendisini sürekli geliştirmesi, yeniliklerdeki öncü rolü, dinamizmi, hızlı ve kaliteli üretimiyle, birçok önemli projede müşterilerinin çözüm ortağıdır.

Kalite standartlarından ödün vermeden çalışan firmamız, gerek tasarımda ve gerekse üretimde değişimin ve ilerlemenin öncüsü olmaya devam edecektir. Mükemmel sonuç ancak kaliteli işçilik ve malzeme, gelişmiş makina donanımı ile elde edilebilir.

MİSYON - VİZYON - DEĞERLER

MİSYONUMUZ

Otomotiv ana sanayii ve piyasa talepleri için, kaynaklarını etkin biçimde kullanarak  uygun fiyata kaliteli ürünler üreterek,

Müşteri memnuniyetini her daim üst seviyete tutan,

Yenilik ve gelişmelere açık, tüm paydaşlarının beklentilerini karşılayan,

Ülke ekonomisine katkıda bulunan bir sanayi kuruluşu olmak.

VİZYONUMUZ

Otomotiv sanayii başta olmak üzere ve sonrasında her söktere özel,

Plastik parça üretimi ile, kendi markasını yaratmış,

Hem yurtiçi hem de yurtdışı piyasada kaliteli ürünler üreterek,

Rekabetçi ve çevresi için katma değer yaratan, kendini sürekli gelişmeye odaklamış, örnek ve lider bir kuruluş olmak.

DEĞERLERİMİZ

  • Gizlilik
  • Tecrübe
  • Sorumluluk
  • Sürekli Gelişim
  • Rekabetçi Olma
  • Müşteri Odaklılık

ÜRETİM GAMI

  • Plastik Enjeksiyon Kalıpların Tasarımı ve İmalatı
  • Otomobil gövdesi üzerinde ihtiyaç duyulan Plastik Enjeksiyon Parçaların üretimi.

Firma Sunumu

2008 yılında bilgi ve birikiminin verdiği sinerjiyi faydaya dönüştürmek üzere şirketleşme yoluna giden 2 mesai arkadaşın ortaklaşa girişimi olarak kurdukları ERBEK KALIP PLASTİK SANAYİ, profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ekibi, en son teknolojiye sahip makine ve ekipmanlarıyla kalıp üretimi gerçekleştirmektedir. ERBEK KALIP, kendisini sürekli geliştirmesi, yeniliklerdeki öncü rolü, dinamizmi, hızlı ve kaliteli üretimiyle, birçok önemli projede müşterilerinin çözüm ortağıdır.